Головна  →  Новини  →  19 жовтня 2023

Робоча зустріч з питання формування бюджетного запиту Дніпровського району на 2024 рік

Робоча зустріч з питання формування бюджетного запиту Дніпровського району на 2024 рік

Сьогодні, 19 жовтня, в Дніпровській райдержадміністрації відбулася нарада з питання обговорення бюджету на 2024 рік. До обговорення актуального питання життєдіяльності Дніпровського району долучилися в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, заступник голови РДА Павло Бабій, представники депутатського корпусу від Дніпровського району міста Києва, керівники відділів та управлінь Дніпровської РДА.

Ключове питання, яке обговорювалося впродовж засідання, - формування переліку об'єктів капітальних ремонтів та капітальних вкладів за бюджетні кошти в 2024 році.

Під час наради основний акцент при формуванні бюджетного запиту зроблено на облаштуванні укриттів та проведенні робіт з енергоефективності, а саме: капітальні ремонти покрівель, утеплення фасадів тощо.

Окремо учасники наради розглянули питання проведення капітальних ремонтів житлового та соціального фондів у поточному році, закцентувавши увагу на необхідності завершення робіт в 2024 році на тих об’єктах, де з тих чи інших причин в поточному році роботи не були виконані в повному обсязі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку