Головна  →  Новини  →  24 жовтня 2023

Відбулось засідання районної Координаційної ради з питань охорони здоров’я

Відбулось засідання районної Координаційної ради з питань охорони здоров’я

Сьогодні, 24 жовтня, під головуванням в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони здоров’я при Дніпровській райдержадміністрації. До роботи долучилися керівники медичних закладів, що розташовані у Дніпровському районі.

Ключове питання наради – обговорення особливостей роботи закладів охорони здоров’я Дніпровського району піч час проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 рр., зокрема, у разі відсутності електропостачання та центрального опалення.

На сьогоднішній день медичні заклади району забезпечені електрогенераторами та мають запас палива до них. Також в закладах охорони здоров’я зроблено запас питної та технічної води, закуплено акумулятори тощо.

Під час засідання Координаційної ради учасниками зустрічі узгоджувалися графіки роботи закладів охорони здоров’я Дніпровського району в зимовий період, а також у разі виникнення блекауту.

Окрім цього обговорили питання проведення імунізаційної кампанії та вакцинування населення від інфекційних хвороб (поліомієліту, правця, дифтерії, кору, гемофільної інфекції, ГРВІ та ін.).

Наприкінці засідання були напрацьовані відповідні рішення по кожному з розглянутих питань.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку