Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2023

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

Звернення в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Сьогодні Україна переживає повторення тієї трагедії, віроломство сусіда, тисячі зруйнованих доль. Згадуючи далекі події, ми і на власному прикладі відчули, скільки горя принесла з собою війна. І єдиним прагненням, як і тоді, для нас є перемога.

Ми вдячні нашим пращурам, усім тим, хто 79 років тому здійснив героїчний подвиг та звільнив нашу країну від окупації. Сьогодні наша держава знов у вогні. Наші воїни мужньо відстоюють Незалежність України та роблять усе можливе, аби наша Батьківщина більше ніколи не пережила жахів окупації.

Ми пам’ятаємо усіх, хто боровся за мир у минулому і схиляємо голови в пам’ять про їх жертву заради нашого майбутнього.

Вічна пам’ять і слава Героям минулого та сьогодення!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку