Головна  →  Новини  →  5 листопада 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем працівників соціальної сфери

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Днем працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Дніпровського району!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Його відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені й багатодітні сім’ї, та звісно ж наші славні захисники.

З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на ваші плечі багато додаткових зобов’язань.

Сотні тисяч українців втратили своє майно, роботу, здоров’я, опинилися в складних життєвих ситуаціях, переселилися в інші регіони України, зокрема, і в наш Дніпровський район, і як ніколи потребують уваги і підтримки.  Ви робите все можливе й намагаєтесь вирішити найгостріші та найболючіші проблеми громадян, утверджуючи злагоду і спокій в громаді, даючи надію на краще життя, пропускаючи через себе чужий біль і чужі проблеми. Людяність, милосердя і доброта – це про вас шановні працівники соціальної сфери.

Висловлюю слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя, високі професійні здібності. Щиро вітаю вас з професійним святом! Сердечно бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, миру, і нехай добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку