Головна  →  Новини  →  20 листопада 2023

НВК №209 «Сузір’я» відзначив свій 50-річний ювілей

НВК №209 «Сузір’я» відзначив свій 50-річний ювілей

Минулого тижня НВК «Сузір’я» відзначив свій 50-річний ювілей. До навчального закладу Дніпровського району завітало чимало шанованих гостей, щоб розділити святкову подію – 50-річний ювілей школи, висловити щирі привітання та побажання подальших успіхів на освітянській ниві.

Маючи славні традиції, досвід п’яти десятків років копіткої та самовідданої праці, професійний педагогічний колектив і хорошу матеріально-технічну базу - НВК впевнено дивиться вперед. За ці півстоліття у школи було майже 50 випусків. Її вихованці і вихованки розлетілися по всьому світу.

Тож і результати, заради чого і працює заклад, є показовими - учні школи є переможцями Всеукраїнських олімпіад та різноманітних інтелектуальних конкурсів. І не лише з навчальних дисциплін, а й зі спортивних та художньо-естетичних напрямів, адже в навчально-виховному комплексі створено всі умови для розвитку учнів. А учні, навзаєм, вітаючи рідну школу з визначною подією, радували присутніх своїми творчими виступами та щирими словами подяки своїм вчителям.

Також з нагоди 50-річного ювілею на честь школи на небі яскраво запалахкотіла зірка з іменем НВК № 209 «Сузір`я».

Приєднуючись до привітань з ювілеєм навчально-виховного комплексу №209 «Сузір’я», бажаємо усій шкільній родині неймовірних успіхів, сміливих ідей та блискучих перспектив!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Департаменту освіти і науки КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку