Головна  →  Новини  →  21 листопада 2023

У Дніпровському районі провели воркшоп з протидії домашньому насильству

У Дніпровському районі провели воркшоп з протидії домашньому насильству

21 листопада в Мистецькому ліцеї «Зміна» відбувся інтенсивний Воркшоп, під час якого учасники заходи покращували свої знання та навички з питань протидії домашнього насильства. Тема сьогоднішнього воркшопу: «Відверта розмова про приховану проблему: Роль лікарів в системі допомоги потерпілим від домашнього насильства в м. Києві». До обговорення соціально важливої теми долучилися депутатка Київради Алла Шлапак, в.о. першого заступника Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Шевченко, керівники соціальної та медичної сфер Дніпровської РДА, а також представники охоронних органів.

Під час наради учасники обговорили питання стосовно надання допомоги постраждалим від протиправних дій, належного документування фактів вчинення домашнього насилля, притягнення кривдників до відповідальності, захисту прав дітей тощо.

Окремо зупинилися й на розв’язанні та узгодженні проблемних питань, що можуть виникнути під час відпрацювання повідомлень про родинні дебоші.

Наприкінці зустрічі обговорили питання налагодження конструктивної взаємодії, покращення співпраці та обміну інформацією для своєчасного реагування та вжиття необхідних заходів щодо протидії домашнього насильства та для формування свідомості у всіх верств населення нетерпимого ставлення до будь-якого виду й прояву насильства.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку