Головна  →  Новини  →  22 листопада 2023

Із самого ранку комунальники розчищають територію району від снігу

Із самого ранку комунальники розчищають територію району від снігу

Щойно почало сніжити, а комунальні служби Дніпровського району оперативно розпочали роботи з прибирання снігу. Із самого ранку працівники КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» розчищають від снігу двори, прибудинкові території, території біля під’їздів житлових будинків, внутрішньоквартальні та міжквартальні проїзди.

Дороги, мости, пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, сходи, острівці безпеки, вузькі пішохідні доріжки прибирають автодорожники.

Доріжки у парках та скверах, підходи до зупинок громадського транспорту та до станцій метрополітену прибирають фахівці КП УЗН Дніпровського району.

Додатково всі балансові території обробляють протиожеледними засобами.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку