Головна  →  Новини  →  23 листопада 2023

Військовим передали безпілотний авіаційний комплекс (БАК) «Sirko»

Військовим передали безпілотний авіаційний комплекс (БАК) «Sirko»

Учора за сприянням Дніпровської райдержадміністрації, а саме: в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко, заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Павла Бабія, керівника апарату РДА Ігоря Ластовецького та структурних підрозділів відбулася виїзна зустріч керівництва Дніпровської райдержадміністрації з керівництвом ТОВ Науково-виробнича компанія «Скай Ассист». 

Участь в зустрічі взяли заступник голови райдержадміністрації Павло Бабій, один із засновників, голова наглядової ради ТОВ Науково-виробнича компанія «Скай Ассист» Ігор Криничко та військовослужбовці.

В першій половині травня поточного року між Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією та ТОВ Науково-виробнича компанія «Скай Ассист» було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю стосовно консолідації зусиль у підвищені безпеки нашої країни та протидії атакам російської федерації.

І от учора, в рамках даного Меморандуму, Дніпровська райдержадміністрація разом із компанією «Скай Ассист» передали військовослужбовцям ЗСУ безпілотний авіаційний комплекс (БАК) «Sirko».

Окремо зазначимо, що військові вже пройшли повний курс навчання користувачів (операторів) по управлінню БПЛА «Sirko». У навчальному курсі основна увага приділялася FPV-управлінню та програмування апарату для роботи. Крім того, чимало уваги інструктори школи приділили різним тактикам пілотування та, що особливо важливо, управлінню дронами у групі.

Завдяки компактності та швидкості запуску цього безпілотника, оператори БПЛА матимуть можливість швидко висуватись, розгортати та запускати комплекс і отримувати дані про ворожу техніку, склади та переміщення ворожого особового складу. Це суттєво збільшує розвідувальні можливості та, відповідно, дозволяє за допомогою суміжних артилерійських підрозділів нищити ворога на глибині до 30 км від лінії фронту. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку