Головна  →  Новини  →  30 листопада 2023

З нагоди проведення акції «16 днів проти насильства» в парку «Перемога» провели інформаційно-просвітницький захід

З нагоди проведення акції «16 днів проти насильства» в парку «Перемога» провели інформаційно-просвітницький захід

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних й громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої спільної мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства. 

Тож сьогодні Управлінням соціального захисту населення Дніпровської РДА в  Парку культури та відпочинку «Перемога» організовано та проведено інформаційно-просвітницький захід. 

Участь в проведені заходу взяли представники Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб, Служби у справах дітей та сім’ї Дніпровської РДА, районного управління поліції ГУ НП у місті Києві, добровольчого формування територіальної громади «Лівий берег», Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції, Лівобережного Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, фахівці мобільної бригади Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству. 

Акція «16 днів проти насильства» – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини. 

Під час акції мешканці Дніпровського району та відвідувачі парку отримали інформаційно-просвітницькі матеріали щодо протидії та запобіганню будь-яких форм насильства, пам’ятки з контактами організацій, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, куди можна звернутися за допомогою, у разі, якщо стали жертвою чи свідком насильства. 

Також впродовж заходу відвідувачі мали можливість отримати кваліфіковані консультації безпосередньо у будь-кого з представників суб’єктів,  які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.   

Захід проведено з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку