Головна  →  Новини  →  5 грудня 2023

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Всесвітнім днем волонтера

Привітання в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Всесвітнім днем волонтера

Шановні наші волонтери!

Вже понад кілька десятків рокі 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Проте в Україні слово «волонтер» набуло нового звучання й змісту, коли весь наш народ піднявся по тривозі дати відсіч збройній агресії підступного ворога. Саме волонтери першими стали посередниками між народом та армією.

Ваша подвижницька праця стала вагомим чинником об’єднання суспільства, зростання його громадської зрілості, усвідомлення, що справжня допомога й розуміння даються не стільки коштами, скільки теплом людських сердець та безкорисливою працею!

Сьогодні волонтерський рух ще міцніше об'єднує нас в одну велику українську родину, яка вірить у майбутнє і є нездоланною.

Саме активна громадянська позиція наших волонтерів, їх невичерпна енергія, вміння досягати намічених цілей, небайдужість до чужої біди та важка повсякденна праця зміцнюють віру в нашу спільну Перемогу!

Тож сьогодні щиро вітаю зі святом волонтерів – людей, які мають організаторський талант і чуйне серце. Міцного здоров’я, тепла у серці та в домі і народної любові. Хай вам щастить!

 

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку