Головна  →  Новини  →  4 грудня 2023

Для дітей ВПО в бібліотеці ім. В. Яна провели святковий захід до Дня Святого Миколая

Для дітей ВПО в бібліотеці ім. В. Яна провели святковий захід до Дня Святого Миколая

Свято Святого Миколая для дітлахів - це день, який вони очікують, затамувавши подих, адже Миколай ніколи не приходить з пустими руками, а завжди дарує яскраві емоції та солодкі подарунки.

Тож цієї неділі в бібліотеці ім. В. Яна Дніпровського району столиці для дітей внутрішньо переміщених осіб з міста Часів Яр та Київської області провели святковий захід до Дня Святого Миколая. Святковий захід організовано та проведено за сприяння відділу культури Дніпровської райдержадміністрації та Гуманітарного центру Часовоярської міської військової адміністрації «Мій Часів Яр у Києві».

На святковому заході були присутні дітлахи, які жваво співали разом тематичні пісні, виконували запальні танці та брали участь у різноманітних іграх. На свято також завітали Янголятка, чортик Антипко та справжній Миколай, для якого малюки підготували маленькі віршики. Усі діти отримали солодкі бокси у подарунок на згадку про цей захід.

Часовоярська міська військова адміністрація висловлює вдячність відділу культури Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, а також Бібліотеці ім. В. Яна за співпрацю, допомогу в організації заходу та підтримку маленьких вимушених переселенців.

Інформацію підготовлено відділом інформаційгої політики за матеріалами відділу культури Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку