Головна  →  Оголошення  →  5 грудня 2023

Телефонна “гаряча лінія” Міністерства оборони України для звернень громадян

Телефонна “гаряча лінія” Міністерства оборони України для звернень громадян

0 800 500 442

ЦІЛОДОБОВО

Телефонна “гаряча лінія” Міністерства оборони України – інструмент реалізації права громадян на усні звернення з питань, що належать до компетенції Міністерства оборони України.

За цим номером Вас поінформують і нададуть консультацію щодо чинних законів та інших нормативно-правових актів, можливих шляхів вирішення проблемних питань по суті. 

 Важливо

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про звернення громадян”, громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Військовослужбовці, працівники органів внутрішніх справ і державної безпеки, а також особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України мають право подавати звернення, які не стосуються їх службової діяльності.

Особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Звернення громадян, в яких порушено питання довідкового, або ж консультативного характеру, розглядаються безпосередньо під час проведення телефонного звернення, однак якщо відповідь на питання вимагатиме додаткового вивчення то вона буде надана громадянину у визначені законодавством строки у письмовому вигляді або ж за допомогою додаткового дзвінка до відповідного структурного підрозділу.

Усі телефонні дзвінки записуються і реєструються з метою з метою поліпшення роботи зі зверненнями громадян.

За інформацією mil.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку