Головна  →  Новини  →  5 грудня 2023

Трудовий колектив Київського учбово-виробничого підприємства №4 УТОС привітали з Міжнародним днем осіб з інвалідністю

Трудовий колектив Київського учбово-виробничого підприємства №4 УТОС привітали з Міжнародним днем осіб з інвалідністю

Сьогодні, до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який відзначався 3 грудня, заступник голови Дніпровської РДА Павло Бабій привітав трудовий колектив ПОГ «Київське УВП-4 УТОС» зі святом.

Привітати учасників товариства прийшло чимало почесних гостей: голова Всеукраїнської профспілки захисників України, спортсменів та працівників сфер Сергій Бизов, директор Київського учбово-виробничого підприємства №4 Українського товариства сліпих Віталій Хіміченко, начальник Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА Олександра Соя, представники громадських та благодійних організацій.

На початку зустрічі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів та мирних жителів, які загинули у російсько-українській війні.

Завершився захід концертною програмою за участю колективів художньої самодіяльності Київського учбово-виробничого підприємства №4 Українського товариства сліпих (УТОС).

Висловлюємо окрему подяку заступнику директора-керівнику проектів БФ «Карітас Київ» Аллі Кочубей за надані продуктові набори, комплекти білизни, набори побутової хімії, ковдри та інші корисні речі, які вони надали трудовому колективу ПОГ «Київське УВП-4 УТОС».

Довідково.

Постановою Ради Народних Комісарів України 4 червня 1933р. була створена одна з найбільших громадських організацій інвалідів – Українське товариство сліпих.

Підприємство Київське УВП №4 УТОС було засновано 18 червня 1957 року в Жовтневому районі м. Києва по вул. Польова, 6. Воно досить швидко розвивалось і вже на початку 60-х років розпочало будівництво виробничої площадки по вул. Фанерна, 4. Першим керівником підприємства, його будівничим був Масленніков Микола Михайлович, який пропрацював на цій посаді 28 років. Згодом все керівництво переїхало на свою нову територію, яка швидко розвивалась.

Основними завданнями, які покладались на цю громадську організацію – це поліпшення умов життя сліпих, їх матеріальне забезпечення, виховання та освіта сліпих, працевлаштування у державній і кооперативній промисловості, та в інших доступних для незрячих галузях народного господарства. Ця подія вплинула на подальше життя сліпих, привернула увагу суспільства до проблем інвалідів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку