Головна  →  Новини  →  5 грудня 2023

Волонтерів Дніпровського району привітали з Міжнародним днем волонтера

Волонтерів Дніпровського району привітали з Міжнародним днем волонтера

Сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера керівник апарату Дніпровської РДА Ігор Ластовецький привітав волонтерів Дніпровського району з цим святом. До вітань долучилися голова  Громадської ради при Дніпровській райдержадміністрації Анатолій Павленко та начальник районного відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач.

Захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих воїнів-захисників України та усіх тих, хто став жертвою російсько-української війни.

Звертаючись до присутніх, Ігор Ластовецький зазначив, що волонтерський поклик об’єднав людей різних професії та соціального статусу. Завдяки безкорисливій праці, чуйності, згуртованості волонтерів вдається одразу простягнути руку допомоги тим, хто цього потребує. 

Ігор Володимирович відзначив волонтерів Грамотами та Подяками Дніпровської райдержадміністрації за активну волонтерську діяльність за вагомий особистий внесок у гуманітарну допомогу громаді Дніпровського району та військовослужбовцям.

В свою чергу, військові передали в.о. першого заступника Дніпровської РДА Олені Шевченко подяку за постійно надавану допомогу та посильну підтримку підрозділів ЗСУ в забезпечені матеріально-технічними засобами. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку