Головна  →  Новини  →  6 грудня 2023

Вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю здобули перемогу на фестивалі «Повіримо у себе»

Вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю здобули перемогу на фестивалі «Повіримо у себе»

Цими днями у столиці відбулося нагородження переможців 32-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе». Захід проходив у приміщенні Київський Палац дітей та юнацтва.

Цього року у фестивалі взяли участь 852 обдаровані людини з інвалідністю від 3 до 69 років, які проживають або до 24 лютого 2022 року проживали у м. Києві. Від Дніпровського району столиці брали участь 65 дітей та осіб з інвалідністю.

Учасники надали біля 1000 робіт та продемонстрували свої таланти та можливості у 12 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями: «Прикладне мистецтво», «Літературна творчість», «Сучасні технології», «Сценічні жанри».  Найпопулярнішим  став напрям «Прикладне мистецтво», де представлено 569 робіт.

Заслужені нагороди здобули вихованці відділення трудової реабілітації/працетерапії Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району Вікторія Мартюк творчий напрям «Прикладне мистецтво», номінація - живопис (робота «Моя Україна») та Євген Андрощук напрям «Прикладне мистецтво», номінація - декоративно-ужиткове мистецтво (робота «Гарбузова квітка») та вихованка відділення фізичної реабілітації Марія Тамбовцева у напрямку  «Майстерність відтворення», номінація - алмазна мозаїка (робота «Париж»).

Загалом 15 учасників від Дніпровського району Києва стали переможцями цьогорічного фестивалю.

32-ий Фестиваль проходив у змішаному форматі (онлайн та офлайн), проте нагородження 151 переможця відбулось у теплій дружній атмосфері за участі соціальних працівників, членів сімей учасників, волонтерів.

Київський міський  Фестиваль творчості «Повіримо у себе» проходить в рамках міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022–2024 роки».

Цьогорічні роботи учасників пронизані патріотизмом та яскравим пошуком національної ідентичності.

«Повіримо у себе» – це відкритий захід, який покликаний презентувати широкій аудиторії творчі здобутки киян з інвалідністю. Фестиваль організовується та проводиться на засадах рівності та рівноправності всіх учасників, дотримання принципів Конвенції «Про права осіб з інвалідністю», принципу участі осіб з інвалідністю, сприянню всебічного розвитку кожного учасника, стимулювання творчих ідей та задумів, прийняття індивідуальності людей з інвалідністю.

Вітаємо нашу талановиту молодь з чудовою і яскравою перемогою. Нехай ця перемога буде в вашому житті не останньою, а лише однією з багатьох. Бажаємо вам нових, не менш яскравих, звершень і творчих успіхів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку