Головна  →  Новини  →  6 січня 2015

Робота державних і комунальних служб району не припиняється і в свята

Робота державних і комунальних служб району не припиняється і в свята

Відповідальні працівники Дніпровської районної державної адміністрації та комунальних служб і в святкові дні знаходяться на передовій задля забезпечення безперебійного обслуговування населення.

2 і 5 січня перший заступник голови Дніпровської РДА Ігор Щербак провів робочі наради з обговорення поточних питань утримання балансових територій і комунального майна в зимовий період, а також реагування на звернення громадян за участі керівників управлінь ЖКГ, освіти й охорони здоров’я, відділів із питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, а також по роботі зі зверненнями громадян, КП «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» і ЖРЕО.

Відзначено, що всі відповідні служби працюють у штатному режимі й зобов’язані тримати руки на пульсі подій. Для цього кожен структурний підрозділ районних влади та комунальних служб виокремлює постійних чергових, звіти від яких прийматимуться щоденно у визначений час.

Зокрема, на нараді 5 січня під головуванням Ігоря Щербака ухвалено наступні рішення: 

  1. Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва спільно з КП «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» провести аналіз відповідей, які надавалися мешканцям щодо виконання робіт, що планувалися на 2015 рік та включити їх до плану робіт на поточний рік. Термін – до 30.01.2015.
  2. КП «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва», КП ШЕУ, КП по УЗН забезпечити постійне й своєчасне очищення балансових територій від снігу, накрижень та бурульок.
  3. Працівникам КП «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва», КП по УЗН та управлінню освіти забезпечити очищення дерев від омели.
  4. КП по УЗН до 16 січня забезпечити вивезення сухостою з території «Гідропарк».
  5. КП «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» визначитись із необхідною кількістю ізолюючого матеріалу для завершення робіт із теплоізоляції трубопроводів і забезпечити їх придбання до 19 січня поточного року.

Отже, робота наших служб триває постійно.

Підготовлено відділом з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю

Перейти до спискуВерсiя для друку