Головна  →  Новини  →  4 листопада 2015

День залізничника – свято на заводі ДВРЗ

День залізничника – свято на заводі ДВРЗ

З нагоди Дня залізничника заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Алла Загородня, начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач завітали до державного підприємства «Дарницький вагоноремонтний завод» де виконує обов’язки директора Євген Кузнецов.

На сьогоднішній день підприємство є провідним, стабільно працюючим підприємством, основним напрямком діяльності якого є будівництво піввагонів моделі 12-9745, капітальний та деповський ремонт вантажних 4-х вісних піввагонів, капітальний ремонт піввагонів з продовженням терміну служби, їх модернізація, формування та ремонт колісних пар, виготовлення запасних частин для залізничного рухомого складу, випуск сталевого литва, виготовлення нестандартного обладнання для заводів і депо, виготовлення поковок та гарячих штамповок, також комплекс послуг, які надаються підприємствам, організаціям з організації перевезень вантажів піввагонами, ремонту і технічному обслуговуванню рухомого складу та відноситься до сфери управління  Міністерства інфраструктури України.

Робітниками заводу був знайдений залізничний вагон 1929 року випуску під селищем «Бобровиця». Силами трудового колективу він був реставрований та урочисто відкритий в день 80-річчя підприємства.

Заступник голови району привітала робітників та керівництво з їх професійним святом, та вручила подяки найкращим працівникам.. «Завдяки вашому підприємству народився один з найбільших житлових масивів Дніпровського району. Дякую Вам за працю, та бажаю професійних здобутків», - наголосила вона.

Довідково:

З березня 1934 розпочалося активне спорудження  ДП «Дарницький вагоноремонтний завод», яке підпорядковане «Укрзалізниці».

Дарницький вагоноремонтний завод розташований у м. Києві, на лівому березі Дніпра. Біля заводу знаходиться найбільший залізничний вузол України – станція Дарниця. На відстані 30,5 км автомобільного шляху знаходиться міжнародний аеропорт Бориспіль, у 15 км - Київський річковий порт.

Площа підприємства становить 52,76 га. Загальна довжина залізничних шляхів підприємства досягає 26,95 км.

Продукція заводу зареєстрована у реєстрі системи сертифікації УкрСЕПРО та реєстрі сертифікації на федеральному залізничному транспорті (СС ФЗТ), Росія.

В січні 2006 року ДВРЗ отримало міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001-2000 для таких видів діяльності :

-      ремонт, модернізація та виготовлення рухомого складу;

-      виготовлення запасних частин для рухомого складу.

На виробництві застосовується  поточно-конвеєрний, поточно-стійловий та стійловий  методи ремонту та будівництва вагонів.  Є дві ділянки порівняльного ремонту вагонів, які обладнані правильними стендами і машинами, одна ділянка підготовлена для ремонту хопер - дозаторів. Крім цього існує механізована лінія виготовлення суцільнометалевих покрівель критих вагонів, лінія виготовлення дверей піввагонів, лінія по ремонту розвантажувальних кришок люків. Обладнані ділянки ремонту дверей критих вагонів і піввагонів. Функціонує автоконтрольний пункт ремонту і випробування автогальмівного обладнання вантажних вагонів.

З 2012 року основним видом діяльності підприємства є перевезення вантажів піввагонами, що передані на баланс підприємства, згідно з наказом від 14.10.2011року №565-Ц «Про передачу напіввагонів на баланс ДП «Дарницький вагоноремонтний завод»,  ДП «Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів» та наказом від 10.04.2012 №126-Ц «Про затвердження змін до додатку 1 до Облікової політики Державної адміністрації залізничного транспорту України».

Станом на 01.11.2015 середньоспискова чисельність по підприємству склала 1230 осіб.

Продукція  заводу  сертифікована  у  системі   менеджменту якості згідно вимог  ISO 9001:2008  та системі УкрСЕПРО.

Підготовлено відділом з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Перейти до спискуВерсiя для друку