750 гарячих обідів та 322 продуктові набори роздали сьогодні працівники районного Управління соцзахисту
Нагадуємо, якщо ви маєте потребу у продуктах харчування, речах першої необхідності, засобах гігієни тощо, ви можете звернутися за цією допомогою до Управління соціального захисту населення Дніпровського району за телефоном: (044) 512-08-07 (з 9.00 год. до 15.00 год). Адже у цей нелегкий час соціальні працівники району продовжують працювати, надаючи допомогу найбільш вразливим верствам населення.
750 гарячих обідів та 322 продуктових набори роздали сьогодні працівники районного Управління соціального захисту населення людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації та потребують допомоги.
Соціальні робітники районного Територіального центру соціального обслуговування населення роздали 75 гарячих обідів, 60 наборів, 450 буханок хліба, 250 шт. курей, 10 наметів тощо. Не полишають наодинці, підтримують та надають допомогу особам з інвалідністю, одиноким пенсіонерам та людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Тільки сьогодні обслужили 289 своїх підопічних.
Сьогодні, напередодні Міжнародного жіночого дня, до соціальних працівників району завітали представники Громадської організації «Ірида», аби привітати їх з 8 березня та подякувати за самовіддану працю у ці нелегкі часи.
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА та Територіального центру соціального обслуговування населення