Головна  →  Новини  →  11 квітня 2017

Зеленбудівці запрошують на виставку тюльпанів "Таємниці Великодньої писанки"

Зеленбудівці запрошують на виставку тюльпанів "Таємниці Великодньої писанки"

13 квітня о 12.00 год розпочинає свою роботу фестиваль тюльпанів «Таємниці Великодньої Писанки». На Співочому полі, де і проходитиме фестиваль, свої тематичні композиції представить кожен район столиці. Працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району в своїй композиції на тему "Символ землі, родючості" використали символ ромбу або квадрат, що символізує Землю, жіноче начало в природі,  матеріальний достаток, благополуччя, зоране поле. Задля повного розкриття теми та символу, який так часто використовували у розписах писанок, зеленбудівці творчо об’єднали у композиції 11 тисяч тюльпанів 7 різних сортів.

Довідково:

В загальній експозиції фестивалю можна буде побачити такі сорти як: Кейп Таун, Мондіал (білий ранній махровий), Вікінг (махровий, ранній червоний), Еприкот Фокс (абрикосового кольору), Джекпот (фіолетовий з білою каймою), Стронг голд (жовтий),  Блу Даймонд (пурпурно-фіолетовий), Алібі, Оранж касіні, Ван Ейк.

На 2000 кв.м майоріють понад 200 тисяч тюльпанів. Використано приблизно 12 різновидів, як за кольоровою гаммою, так і за висотою квітки та терміном цвітіння.

Працюватиме фестиваль тюльпанів «Таємниці Великодньої Писанки» щодня з 9.00 год до 21.00 год  до 10 травня.

За інформацією районного комунального підприємства по утриманню зелених насаджень та матеріалами: kievzelenbud.com

Перейти до спискуВерсiя для друку