Андрій Паладій привітав працівників адміністрації з Днем державної служби
Опубліковано 23 червня 2026 року о 16:35
фото
Голова РДА Андрій Паладій привітав працівників державної служби з професійним святом!
Він подякував фахівцям за щоденну відповідальну роботу, відданість справі та внесок у розвиток держави й громади.
З нагоди Дня державної служби, голова району вручив Грамоти та Подяки працівникам, які сумлінно виконують свої обов’язки, забезпечують якісну роботу органів влади та служать людям.
"Бажаю всім державним службовцям витримки, професійних успіхів, нових здобутків і наснаги у важливій справі — служінні Україні!", - звернувся Андрій Паладій.