Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Андрій Паладій: У День вишиванки зустрілись з Надзвичайним і Поважним Послом Франції в Україні Паном Гаелемя Весьєром

Опубліковано 21 травня 2026 року о 16:21
фото

Сьогодні голова РДА Андрій Паладій разом із директоркою Ліцею «Домінанта» Світланою Уфімцевою мали честь зустріти Надзвичайного і Поважного Посла Франції в Україні Пана Гаеля Весьєра, який у День вишиванки завітав до Дніпровського району Києва.

На знак вдячності за підтримку українського народу в складні часи воєнних випробувань, подарували Пану Послу українську вишиванку — символ нашої культури, єдності та незламності.

Також, в межах зустрічі, директорці Ліцею «Домінанта» вручили медаль офіцера ордена Академічних пальм — почесної державної нагороди Французької Республіки за вагомий внесок у розвиток освіти та міжнародної співпраці.

Варто відзначити, що Ліцей «Домінанта» є учасником міжнародної мережі «Мережа досконалості» та активно розвиває викладання французької мови. Учні закладу поглиблено вивчають французьку, беруть участь у міжнародних освітніх ініціативах і культурних проєктах, гідно представляючи Україну на міжнародному рівні.

Такі зустрічі є важливим свідченням міжнародної підтримки України, розвитку культурних і освітніх зв’язків та зміцнення дружби між українським і французьким народами.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux