Баскетболісти ДЮСШ №16 успішно завершили сезон 2025/2026
Опубліковано 19 червня 2026 року о 09:30
фото
Вихованці ДЮСШ №16 успішно завершили баскетбольний сезон 2025/2026, ставши призерами та переможцями чемпіонату міста Києва.
Команда юнаків 2012 року народження виборола бронзові нагороди у Дивізіоні А під керівництвом тренера Олексія Миргородського. Ще одна команда цієї вікової категорії, яку тренує Мирослав Стеценко, здобула перемогу у Дивізіоні Б.
Бронзовими призерами чемпіонату також стали наймолодші вихованці ДЮСШ №16 — юнаки 2015 року народження під керівництвом тренера Віталія Радзивелюка.
Вітаємо спортсменів і тренерів із вдалим завершенням сезону та бажаємо нових досягнень і перемог!