офіційний вебпортал

Чемпіонат Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту

Опубліковано 30 листопада 2016 року о 12:03
фото

26 листопада відбувся другий етап відбіркових змагань Чемпіонату Дніпровського району міста Києва з сімейного спорту. Представляти спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови в спортивних змаганнях радо погодились – збірна команда Бондарів–Гайдамак із 5-А класу, родина Пасіхових із 2-А класу, а також родина Петриченків із 4-А класу. Усі учасники отримали Дипломи та заохочуючи призи, а дві команди СШ № 125 вибороли почесні призові місця.
Команда Бондарів–Гайдамак – посіли І місце, і стали володарями  кубку Чемпіонату.
Також вдалим був дебют учня 2-А класу – Пасіхова Назара та його батьків – Ігоря Сергійовича та Наталії Валеріївни, бо вони вибороли для своєї родини срібло. Крім призів і нагород, команди–переможці отримали путівку до фінальних змагань Чемпіонату Дніпровського району м. Києва з сімейного спорту.
Висловлюємо щиру подяку родинам – учасникам, які вдало продовжують спортивні традиції.
Щиро вітаємо переможців змагань!
Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості  духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог!