офіційний вебпортал

Чемпіонат з гандболу у НВК «Домінанта»

Опубліковано 03 червня 2021 року о 15:46
фото

02 червня у Навчально-виховному комплексі "Домінанта" (вул. Юності, 3) відбувся відкритий чемпіонат Дніпровського району з гандболу серед дітей 2009-2010 років народження.

Організатори змагань – районний відділ молоді та спорту і дитячо-юнацька спортивна школа № 21 управління освіти Дніпровської райдержадміністрації. Керівник змагань – Ольга Зубарєва, чемпіонка з гандболу ХХІІ літніх Олімпійських ігор, заступник директора Дитячо-юнацької спортивної школи № 21. Головний суддя змагань – Тетяна Косік, тренер-викладач відділення гандболу ДЮСШ № 21.

У чемпіонаті взяло участь чотири команди. Дніпровський район представляла команда ДЮСШ № 21.

У напружених, насичених гострими ігровими моментами, матчах перемогу виборола команда гандболісток-дніпровчанок з ДЮСШ № 21 (тренер – Тетяна Косік). Срібло здобула команд ДЮСШ № 2 Святошинського району міста Києва. Бронза – у команди ДЮСШ міста Вишгород. Четверте місце посіла команда ЗЗСО № 308 Деснянського району міста Києва.

Призери, переможці та найкращі гравці команд були нагороджені дипломами, медалями та пам’ятними сувенірами.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту