Четверо учнів Ліцею №272 «Український колеж ім. В.О. Сухомлинського» отримали 200 балів на НМТ-2026
Опубліковано 19 червня 2026 року о 14:01
фото
Вітаємо учнів Ліцею №272 «Український колеж ім. В.О. Сухомлинського» із блискучими результатами на НМТ-2026!
Максимальні 200 балів з англійської мови отримали:
- Світлана Терещенко;
- Юрій Ердт.
Максимальні 200 балів з математики здобули:
- Артем Данильченко;
- Тарас Столярчук.
Чотири випускники, чотири найвищі результати та чотири яскраві історії успіху, за якими стоять наполеглива праця, цілеспрямованість і високий рівень підготовки.
Щиро вітаємо учнів, їхніх батьків та педагогів із вагомими досягненнями. Пишаємось вашими успіхами та бажаємо нових звершень і впевненого втілення всіх задумів!
