Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Депутатська ініціатива вихідного дня

Опубліковано 30 червня 2015 року о 11:57
фото

Вихідні дні кожен ладний проводити по-своєму. А ось наші депутати вирішили в один із таких днів не лише наростити площу спортивних майданчиків у Дніпровському районі, а й власні м’язи.

27 червня депутат Київради Олександр Харченко запросив колег долучитися до відкриття у своєму окрузі на спортмайданчику по бульвару Верховної Ради, 21 нових спортивних знарядь і гімнастичного обладнання.

На запрошення відгукнулися депутат Київради і голова Дніпровської районної державної адміністрації Ярослав Горбунов, депутат Олесь Маляревич і начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Трофимов. І не самі – із дітьми, дружинами, помічниками, до яких долучилися й місцеві поціновувачі активного відпочинку.

Разом у них вийшло свято розширення території просто за місцем проживання людей, обладнаної для занять фізкультурою та спортом. Відбулися й символічні до заходу змагання з силової підготовки, гімнастичної вправності та фізичної витривалості.

Прикметно, що депутати Харченко, Горбунов, Маляревич, як і керманич спортивної галузі столиці Трофимов не відбулися такими собі «весільними генералами», а й самі наочно доводили на брусах, що нашому козацькому роду таки нема переводу. Адже завидні навички демонстрували навіть найменші.

Що ж, зроблена соціально корисна справа, добре організована подія, цікаво й корисно проведений час, чудовий бадьорий настрій у всіх – отакі наслідки ініціативи наших депутатів вихідного дня!

Підготовлено відділом з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадскістю


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux