Дітям українського Донбасу – братнє новорічне обдарування від дніпровчан


Донбас – Україна: що це саме так у переддень Новорічно-різдвяних свят вирішили ствердити активісти ряду громадських організацій нашого району, які з доречними цій передсвятковій добі подарунками навідалися до Дитячого будинку в містечку Кремінна Луганської області.
Така гуманітарна місія стала можливою за сприяння голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ярослава Горбунова, організаційної підтримки з боку Благодійного фонду Анатолія Велімовського «Дніпровська ініціатива» та за практичного виконання активом ГО «Добровільна народна дружина – Громадська варта Дніпровського району» в особі Сергія Фоміних і «Дніпровського районного відділення «Спілки ветеранів Афганістану» в особі Олега Базіка – членів Громадської ради при Дніпровській райдержадміністрації.
Гостей із нашого району в цьому маленькому містечку на Луганщині зустрічали радо й через те, що вони туди навідалися вже втретє за рік – і завжди не з порожніми руками, доправляючи дуже корисні й дефіцитні для прифронтового поселення речі.
Цього ж разу, зважаючи на наближення Новорічно-різдвяних свят, що особливо трепетно очікуються саме дітьми, наші посланці обдарували вихованців тамтешнього Дитячого будинку не лише потрібними у побуті речами, а й виробами з випічки та солодощами досхочу. І це важлива гуманістична місія дніпровчан: діти завжди, особливо ж у скрутних життєвих обставинах потребують уваги, піклування і, звісно ж, подарунків.
Тож із солодкими святами Нового року та Різдва Христового Вас – діти Донбасу, і нехай збудуться ваші найсолодші, найзаповітніші мрії в нашій спільній домівці – Україні!
Підготовлено відділом з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю