Для керівників гуртків СЮТ-ЦНТТМ провели майстер-клас з петриківського розпису
Сьогодні етнічні мотиви набувають неабиякої популярності як в декорі предметів побуту, так і в дизайні одягу та інтер’єру. Петриківський розпис – це дещо тепле, домашнє і традиційне.
Керівники гуртків Станції юних техніків- Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району відчули себе в ролі учнів, завдяки черговому майстер-класу, який провели дівчата, які проходять практику в освітньому закладі.
На заняття навчали малювати, використовуючи для створення художніх техніку петриківського розпису.
Дівчата-практикантки з радістю розповідали про основи декоративного петриківського розпису, а також допомогли поєднати елементи цього розпису з іншими видами образотворчого мистецтва.
Учасників майстер-класу вчили не лише малювати, але й думати над їх власними малюнками, розуміти лінії та розвивати особисті ідеї.
Довідково.
Петриківський розпис – це один з видів декоративного розпису, яким селяни прикрашали свої хати. Історично Петриківка зародилась на білосніжній стіні сільської хати в однойменному селі Дніпропетровської області. Значно пізніше розписи перейшли на різноманітні ужиткові речі. Історія Петриківського розпису досі детально вивчається.