Із роз’ясненням пенсійного законодавства – до ЖБК «Квазар – 7»


Фахівцями Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві була проведена виїзна зустріч із членами житлово-будівельного кооперативу «Квазар – 7». Зустріч відбувалась у форматі діалогу, було поставлено багато запитань, на які присутні члени житлово-будівельного кооперативу отримали змістовні та вичерпні відповіді.
Представники управління надали роз'яснення з широкого спектру пенсійних питань, передусім, щодо призначення, перерахунку й розміру пенсії, а також прокоментували зміни в пенсійному законодавстві, які набрали чинності в 2016 році. Також багато запитань було щодо проекту Закону стосовно запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
На зустрічі домовились оперативно обмінюватися свіжою інформацією з питань пенсійного забезпечення за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, що дає можливість кожному, хто цікавитися, за допомогою особистого комп’ютера, не виходячи з дому, контролювати персональні дані.
За повідомленням від сектору організаційно-інформаційної роботи управління.