A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Каратисти-дніпровчани здобули перемогу у Відкритому кубку з кіокушинкай карате серед дітей

Опубліковано 16 квітня 2018 року о 12:18
фото

14 квітня в спортивному залі cпеціалізованої школи № 31 (вул. Березнева, 5) проходив  Відкритий кубок Дніпровського району міста Києва з кіокушинкай карате серед дітей. Поборотись за Кубок виявило бажання близько 100 спортсменів з різних районів міста Києва, Київської та Чернігівської областей.

Організатори змагань – спортивний клуб «Доджо» спільно з районним відділом у справах сім'ї, молоді та спорту. Головний суддя змагань – сенсей Олег Добко, президент спортивного клубу «Доджо».

Після урочистого відкриття змагань відразу ж почались поєдинки між учасниками. Кожен двобій проходив у запеклій та напруженій боротьбі, за ходом якої уважно спостерігали глядачі. Не дивлячись на досить високий рівень підготовки та вольових якостей юних каратистів з інших регіонів України, перемогу в загальнокомандному заліку здобули господарі турніру, вихованці спортивного клубу «Доджо». Друге місце посіли спортсмени з Фастова, на 3 місці - представники Чернігова.

Також, в змаганнях взяли участь батьки, які разом зі своїми дітьми тренуються в спортивному клубі «Доджо». 1 місце здобув Олександр Воробчук, 2 – Віктор Кононенко, 3 – Віктор Ярмоленко.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політки за матеріалами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА