Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Міська інспекція благоустрою території Дніпровського району

Опубліковано 23 жовтня 2014 року о 09:51
фото

   10 вересня у Дніпровському районі розпочав працювати штаб із проведення осіннього місячнику з благоустрою території, що його очолив перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Щербак. І ось, 22 жовтня, майже півтора місяці потому, службовці та комунальники нашого району тримали іспит перед інспекторами Київської міської державної адміністрації. Поважну комісію «містян» очолював заступник голови КМДА – Петро Пантелеєв, якого супроводжували директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Дмитро Білоцерковець і його заступник – Сергій Роменський. «Приймаючу» ж сторону очолював голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ярослав Горбунов. Усі разом вирушили в путь.

   Районна адміністрація розробила маршрут інспекції на власний розсуд. Але представники міської влади, не у приклад попередників, наполягли на власному маршруті й виявилися… на півкроку винахідливішими за господарів.

   Відтак, об’їзд території Дніпровського району започаткувався наступним маршрутом: бульвар Праці – вулиця Червоноткацька – вулиця Будівельників – уздовж парку «Перемога» - проспект Визволителів – бульвар Перова – вулиця Стальського, де біля будинку №10 була зроблена перша зупинка з інспекційним обходом довколишньої території.

   Виявилося, що довкола кінцевої зупинки трамваїв, що на балансі «Київпастрансу», панує гармидер із залишків спаленого кафе, чималенького сміттєзвалища, забрудненого довкілля та «бомжем» у мотлоху ганчір’я на галявині. Голова комісії КМДА, пан Пантелеєв, невблаганний: інспектора, відповідального за благоустрій місцевої території – звільнити, з «Київпастрансу» та «Київдорсервісу», відповідальних за прилеглу до трамвайного кільця територію, суворо спитати.

   Рухаємося на подвір’я середньої школи №158, де віднаходяться похилі будівлі колишньої теплиці та сміттєзбірника. Реакція пана Пантелеєва раціональна: теплицю, як джерело небезпеки для оточуючих  – демонтувати, сміттєзбірник – полагодити на суботнику, на який запросити і його.

   Далі об’їзд тривав за маршрутом: вулиця Курнатовського – вздовж лісосмуги та трамвайної лінії – на вулицю Жмаченка – повз парк «Перемога» - Броварський проспект – станція метро «Лівобережна» - зупинка біля готелю «Турист».

   Пішки завітали на вулицю Марини Раскової й виявили захаращену резервну територію «Київводоканалу», обнесену невідпорним парканом. Заступник голови КМДА п. Пантелеєв: із «Київводоканалом» розберемося ми, ви ж, район, опануйте хоча б довколишню зелену зону.

   Біля будинку ЖБК на вулиці Плеханова – неподобство у вигляді чималенького сміттєзвалища. Пан Пантелеєв: безсилі комунальники перед кооперативниками – то запросіть прокурора, щоб і він не забував про свою відповідальність.

   Територія школи №128, начебто, охайна, проте інспектори вказали на аварійну стіну поблизу дитячих гойдалок: таке сусідство й насправді небезпечне.

   Містком через Русанівський канал дісталися автобуса й продовжили інспектування в напрямку: вулиця Ентузіастів – вулиця Березняківська – проспект Возз’єднання – Ленінградська площа – Харківська площа – і на межі з сусіднім Дарницьким районом по вулиці Привокзальна завершили об’їзд території Дніпровського району.

   Невдовзі ж Петро Пантелеєв, разом із членами комісії Київської міської державної адміністрації, підвели підсумки інспектування стану благоустрою в нашому районі.

   Спершу, Петро Олександрович усіх привітав із початком опалювального сезону, що припав у Києві якраз на 22 вересня та підкреслив, що всі ми маємо стати помічниками та служителями киян, маємо працювати прозоро засобами ЗМІ, мереж інтернету, зрештою, дошок об’яв біля кожного під’їзду. Також міська влада ініціює визначення «старшого по будинку» як посередника у стосунках влади – з мешканцями, балансоутримувачів – із виконавцями робіт і таке інше.

   А Сергій Роменський перерахував адреси виявлених недоліків у Дніпровському районі – ось вони:

Вулиця Вершигори, 9

Дніпровська набережна, 12-Б

Вулиця Березняківська, 21 та 26

Вулиця Серафимовича, 6-В

Русанівський бульвар, 6

Бульвар Давидова, 4

Проспект Тичини, 3

Вулиця Тампере, 4-6

Вулиця Кибальчича, 9

Вулиця Плеханова, 6

Вулиця Ентузіастів, 29

Вулиця Раскової, 8-Б

Особливо ж вказано на поганий стан відомчих об’єктів і територій – ЖБК, ОСББ, УЗН, Плесо, Київпастрансу тощо.

   Відповідальний за проведення осіннього місячнику благоустрою території нашого району – перший заступник голови Дніпровської районної державної адміністрації Ігор Щербак у відповідь подякував міській комісії за допомогу у виявленні прихованих недоліків, оскільки всі спрацювали як колеги, та запевнив, що благоустрій у нас триватиме повсякчасно. Ігор Михайлович також наголосив, що заміну застарілих комунікацій, спортивних і дитячих майданчиків, як і доісторичної техніки комунальних підприємств  можна здійснити лише через спеціальні міські програми фінансування. А КП «Київкомунсервіс» себе просто віджило, його функції варто передати КП «Керуюча дирекція» районів.

   Наостанок зазначимо, що підведені підсумки не остаточні, оскільки місячник осіннього благоустрою триває, й за тиждень вказані недоліки мають бути усунуті.

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux