Мітинг-реквієм «СТОголосий янгол молить за Україну»


Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні учнівська й педагогічна родина «Домінанти» зібралися разом, щоб увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
На мітингу-реквієму «СТОголосий янгол молить за Україну» були присутні учасники Революції Гідності, шановні гості: Народний депутат України, Голова комісії Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Заслужений лікар України, доктор медичних наук Ольга Вадимівна Богомолець, заступник голови громадської організації «Рада батьків міста Києва», голова об’єднаного батьківського комітету ЗНЗ Дніпровського району Оксана Володимирівна Мерінова, учасники Революції Гідності, свідки буремних подій на Майдані, бійці АТО - айдарівець Василь Пелиш та воїни-кіборги, захисники Донецького аеропорту Сергій Гришко та Павло Васечкін.
Гості, вчителі та учні вшанували пам’ять українців-патріотів, які під жовто-блакитними прапорами захищали ідеали демократії та нашу національну гідність, відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України, які віддали свої життя під час Революції Гідності в листопаді 2013 року – лютому 2014 року. Всі учасники мітингу-реквієму запалили символічні сто лампадок в пам’ять про героїв, які тепер стоголосим янголом молять за Україну, та, схиливши низько голови, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Герої не вмирають! Вони переходять у вічність… Вони залишаються в наших душах і серцях, в нашій пам’яті, - Герої Небесної Сотні, які боролися в Україні і за Україну в ім’я її світлого, щасливого і мирного майбутнього.
Слава Україні! Героям Слава!
За інформацією: Управління освіти