Міжнародний день миру у закладах освіти Дніпровського району міста Києва


До Міжнародного дня миру заклади освіти Дніпровського району провели низку яскравих і змістовних заходів, які об’єднали школярів навколо головної ідеї — миру та єдності.
У Ліцеї №30 «ЕКОНАД» відбулася ділова гра «Модель ООН. Рада Миру», яку організували учні 10-х класів разом з учителем історії. Ліцеїсти виступали в ролі делегатів різних країн, обговорювали шляхи встановлення справедливого миру в Україні та ухвалили резолюцію на підтримку мирних ініціатив.
У Початковій школі №103 та Ліцеї №136 школярі створювали символи миру та ділилися добрими побажаннями, нагадуючи, що мир починається з кожного з нас.
Ліцей №176 організував флешмоб, присвячений Дню миру.
У Ліцеї №167 до відзначення цього дня долучилися всі учні та вчителі, прийшовши в білому одязі. Вони провели тематичні уроки, створювали постери й відеозвернення, а кульмінацією став флешмоб — утворення символу миру на шкільному стадіоні.
У Початковій школі №327 пройшов фестиваль малюнку на асфальті «Діти малюють мир». Діти через свої роботи висловили мрії про щасливе й мирне дитинство.
Учні Технічного ліцею також малювали на асфальті на тему «Мирне майбутнє», демонструючи віру в перемогу України.
Усі ці заходи ще раз підтвердили: українські діти мріють про мир і щасливе майбутнє, а їхні голоси звучать щиро та сильно, бо мрії — сильніші за війну.