Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

ОСНи Дніпровського району допомагають внутрішньо переміщеним особам, збройним силам країни та силам Територіальної оборони

Опубліковано 25 серпня 2022 року о 09:18
фото

Громада Дніпровського району завжди займала активну життєву позицію. Задля вирішення місцевих питань та змоги бажаючим брати участь в громадському житті, в Дніпровському районі столиці було створено 11 органів самоорганізації населення (ОСН), в т.ч. – 5 будинкових. Багато хто з них з перших днів повномасштабного російського вторгнення, зорганізувавшись став до роботи, зосередивши увагу на допомозі тим, хто залишився в столиці і потребував сторонньої допомоги, внутрішньо переміщеним особам, збройним силам країни та силам Територіальної оборони.

Так, члени ОСН «Комітет мікрорайону «Дарницька площа» також не стояли осторонь. Спільно з партнерами (Громадська організація «Ірида») протягом березня 2022 року вони провели роботу щодо облаштування укриттів для переселенців з м. Ірпінь - надали меблі, матраци, зробили косметичний ремонт, організували постійне чергуванням членів комітету.

З 10 березня на базі приміщення ОСН запрацював опорний пункт мікрорайону «Дарницька площа» оперативного штабу гуманітарної допомоги «ВЗАЄМОПОМІЧ» Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації. Через нього надавалась гуманітарна допомога мешканцям, які залишилися в місті на території ОСНу. Це особи похилого віку, малозабезпечені, багатодітні та інші категорії. Списки осіб, яким надається допомога координувалась з районним Територіальним центром соціального захисту населення. Впродовж періоду роботи опорного пункту активом ОСН було надано понад 10000 соціальних послуг 567 підопічним. А спільно з Міжнародним гуманітарним фондом було роздано близько 4500 обідів.

ОСН «Комітет мікрорайону «Дарницька площа» також допомагав нашим захисникам, зокрема, підрозділу Національної поліції Дніпровського району в місті Києві та бійцям Тероборони. Прийняли активну участь у відвантаженні гуманітарного вантажу (медикаменти, засоби особистої гігієни та продукти харчування) Полку спеціального призначення «Сафарі» Національної поліції України. За допомогою партнерських організацій було організовано доставку необхідних речей до підрозділів ЗСУ.

ОСН «Комітет мікрорайону «Березняки-Тельбін» з першого дня повномасштабної війни з росією працював у штатному режимі, зосередивши увагу на допомозі нашим захисникам та мешканцям міста Києва і внутрішньо переміщеним особам. Зокрема були придбані і передані засоби та матеріали для Збройних сил України та Територіальної оборони, а саме: військова амуніція - комплекти військової форми, бронежилети, спальники, мішки, ковдри; паливно-мастильні матеріали; особисті кошти на потреби ЗСУ та ТрО. Мешканцям столиці, які потребували сторонньої допомоги, та людям, які вимушено покинули свої домівки, тікаючи від жахіть війни, надавалась гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, ліків, одягу, засобів особистої гігієни, постільної білизни тощо.

Керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Дніпровець» В’ячеслав Гайдай з перших днів повномасштабної війни організував Волонтерський Центр «Дніпровець», одним з напрямків якого була робота гуманітарного штабу мікрорайону ДВРЗ. Тут було організовано збір та роздачу допомоги силам Територіальної оборони, тимчасово переміщеним особам, жителям мікрорайону.

Волонтерським центром на потреби батальйону ТрО Дніпровського району було передано спеціальне тактичне військове екіпірування, продукти харчування, лікарські засоби та перев’язувальні матеріали, управлінню поліції району комплекти форми, тактичного взуття та пальне, а службам соціального захисту району - 20 тон продуктів харчування. Спільно з ВО «Разом ми вистоїмо» для жителів району було організовано щоденну роздачу гарячих обідів.

Спільно із військовими району розвозили та встановлювали на блокпостах Дніпровського району та столиці протитанкові їжаки. Після ракетних обстрілів по Дарницькому вагоноремонтному заводу Волонтерський центр зібрав понад 100 волонтерів та мешканців мікрорайону ДВРЗ на розбирання завалів знищених цехів.

Слід зазначити, що допомога Волонтерського центру «Дніпровець» не обмежувалась територією району і столиці. Так ВЦ організував доставку гуманітарної допомоги на передову, до Харківської, Полтавської та Запорізької областей, в населені пункти Київщини, що були під окупацією, серед яких село Перемога, в якому розміщувався штаб управління російських військових, місто Буча, Кіптівська ОТГ Чернігівської області, в яку входять 19 сіл, що зазнали значних руйнувань і загибелі мирних жителів. Також було передано машину гуманітарної допомоги спілці ветеранів Афганістану Чернігова та мешканцям села Семенівка, що поряд з кордоном Білорусії, а до міста Харкова - 2 великогабаритні вантажівки із 40 тонами гуманітарної допомоги для потреб цивільного населення.

Нашим захисникам, що базуються на передовій Харківської області було передано гуманітарну допомогу - продукти харчування, миючі засоби, одяг та генератори тощо. Для потреб військових, які знаходяться в зоні бойових дій Запорізької області волонтерський центр передав 2 машини швидкої допомоги та 200 тактичних аптечок, до села Великі Будища Полтавської обл. захисникам передано вантажівку з 5 тонами допомоги.

Сьогодні Волонтерський Центр «Дніпровець» допомагає військовим територіальної оборони всієї України на рівні вищого військового командування країни.

За значну і важливу волонтерську роботу Міністерство оборони України відзначило керівника ОСНу та засновника Волонтерського Центру «Дніпровець» В'ячеслава Гайдая медаллю «За сприяння Збройним силам України».

Робота триває! Разом до Перемоги! Адже тільки в єдності наша сила!

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політики


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux