Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Пам'ять була, є і завжди залишатиметься…

Опубліковано 04 травня 2017 року о 17:14
фото

З нагоди 72-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 4 травня у Центральному відділенні Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району відбувся «Блакитний вогник». Кілька поколінь вже зросло, але у пам’яті народу назавжди залишиться  радість перемоги у війні.

На урочистості завітали інваліди та ветерани Другої світової війні, учасники бойових дій, серед них: Ауербах Віктор Володимирович,  Вальдман Олеся Олександрівна, Саврощ Олена Вікторівна, Гвоздь Микола Іванович, Крипіцька Ельвина Миколаївна.

Теплі слова вітань лунали від директора Територіального центру соціального обслуговування  Людмили Рудковської та президента Благодійного фонду «Дніпровський» Анатолія Павленка, за сприяння якого були організовані святкові столи.

У виконанні солістів хору «Вербиченька» звучали ліричні пісні та пісні воєнних років. Святковий концерт продовжив  гурт танців народів світу «Ерец».  Завершився захід відомою піснею «День Побєди», яку заспівали всі разом.

 На святі були присутні  учасники цільової групи  проекту «Створення ресурсних центрів для осіб, що доглядають старечих мало мобільних людей, які постраждали від нацистських переслідувань», волонтери Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні». Волонтер Тамара Заведенко привітала зі святом присутніх, побажала здоров’я, довголіття, бадьорості і миру.

Директор Територіального центру Людмила Рудковська подякувала присутнім за те, що вони знайшли сили та можливість завітати на «Блакитний вогник». Пам’ять про подвиг наших дідів та прадідів у роки Другої світової війни була, є і завжди залишатиметься священною для кожного з нас.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux