Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Перемога учнів-дніпровчан на Міському дитячому мистецькому фестивалі «Обдаровання – 2016»

Опубліковано 21 березня 2016 року о 11:51
фото

16 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва до пізнього вечора тривав фінальний етап Міського фестивалю дитячої творчості «Обдаровання-2016». У фінальному змаганні понад 400 учасників продемонстрували свої найкращі виступи з хореографії, пісенної та художньої творчості. Серед тих, хто посів перші місця, і учні навчально-виховного комплексу «Домінанта»!

Дебют творчого колективу під керівництвом молодого хореографа Анни Домніч став справді показовим виступом у конкурсній програмі. Запальні ритми постановки «Буковинського святкового танка» заполонили увесь зал, а вболівальники ніяк не хотіли відпускати своїх юних артистів. Талановите виконання хореографічного номеру було високо оцінено професійним журі фестивалю, у складі якого і Володимир Горянський – Народний артист України, і відомий телеведучий, хореограф Влад Яма, і Валентина Федорчук – Президент Чемпіонату Європи з бальних танців, заслужений тренер України, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю України.

Ще одну перемогу привезли учні НВК «Домінанта» з мистецького конкурсу – І місце в номінації «Образотворче мистецтво» і визнання як художників, що підготували найкращу художню презентацію своєї школи. Вітаємо учнів 4-В класу: Кайзерова Даніяра та Ярмоленка Андрія, учнів 3-В класу: Березу Лізу та Суровця Микиту, ученицю 5-А класу Головко Олександру.

Яскраві костюми, відкриття нових талантів, перші кроки на великій сцені – це результат копіткої багаторічної роботи вихованців «Домінанти», вчителів та батьків. Саме їм і великій дружній родині «Домінанта» приурочили свій виступ юні артисти, а ще батькам-воїнам, серед яких у залі був і наш тато, Євген Ковтун – кіборг, адже фестиваль «Обдаровання-2016» проходив під символічною назвою «Моя Україна – дружна родина». Тема родини обрана не випадково: фестиваль об'єднує родини різних націй та народностей, що живуть в Україні.

Фестиваль став стартовим майданчиком для розквіту талантів і дав можливість заявити про себе творчому колективу учнів «Домінанти». Виступ був відзначений в номінації «Відкриття року» серед хореографічних колективів шкіл ліцею «Обдаровання» відомим українським танцюристом Владом Ямою за майстерність та досконалість виступу, а юні артисти отримали запрошення взяти участь в шоу-програмі  «Танцюють всі!».

За інформацією: управління освіти

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux