«Побороти рак можливо»
Таку назву мала санітарно-просвітницька акція, проведена на базі КНП КДЦ Дніпровського району (вул. Луначарського, 5) з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку та з метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань. Участь у заході взяв заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Павленко. Під час спілкування з медиками та відвідувачами він наголосив на тому, що профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейного лікаря та зміцнення первинної ланки медичної допомоги один з пріоритетів реформи медичного обслуговування, проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ.
Загалом же під час заходу за консультаціями до фахівців онкологічного профілю звернулось 118 відвідувачів з різними проблемами та питаннями щодо свого здоров’я. За результатами проведених оглядів патологію було виявлено у 49 відвідувачів (це 39% пацієнтів). Із них 15 дніпровчан були направлені на консультацію до фахівців спеціалізованих центрів.
Довідково:
Серед досліжених були такі, кому провели: УЗ дослідження молочної залози – 19; УЗ діагностику гінекологічну – 18; рентгенологічні дослідження – 12; мамографію – 34. Було проконсультовано ендокринологом 24 пацієнти, урологом 17 пацієнтів, проктологом 14 пацієнтів, мамологом 38 пацієнтів, гінекологом 18 жінок, дерматологом 38.
За інформацією районного управління охорони здоров’я підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю.