Прийом документів претендентів на присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України у 2025 році
Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 14 січня 2016 року № 18 «Про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва» (далі – Премія) (у редакції від 17 січня 2020 року № 13) щороку до Дня молоді присуджується 50 Премій, грошова частина яких становить десять тисяч гривень кожна. Премія присуджується за номінаціями: наукові досягнення, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху.
З метою розгляду клопотань про присудження Премії у 2025 році Відділ молоді та спорту розпочинає прийом документів претендентів.
Пропозиції щодо претендентів на присудження Премії подаються відповідно до Положення про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва зі змінами, затвердженими розпорядженням Київського міського голови від 17 січня 2020 року №13, ознайомитись з яким можна за посиланням: https://dms.kyivcity.gov.ua/molod/pidtrymka-tvorchoi-ta-obdarovanoi-molodi/premiia-kyivskoho-miskoho-holovy-za-osoblyvi-dosiahnennia-molodi-u-rozbudovi-stolytsi-ukrainy-mista-heroia-kyieva.
Прийом документів здійснюється до 24 лютого 2025 року включно, щоденно за попередньою домовленістю за тел. +38 063 594 06 51.
Зазначаємо, що обов’язковою умовою прийому документів є заповнення відомості претендента у онлайн формі, що розміщєно за посиланням: https://forms.gle/otZ5MiLe9eeVg8xQ8.
Пакет документів подається в паперовому вигляді, відповідно до п.6 Положення про Премію із листом-клопотанням.