Привітання голови Дніпровської РДА Андрія Паладія з Днем державної служби
Шановні державні службовці!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби!
Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ваша праця набула особливого значення. Попри постійні виклики, повітряні тривоги та складні обставини, ви щодня забезпечуєте безперервну роботу державних інституцій, підтримуєте людей, реалізуєте важливі соціальні програми та робите все можливе для зміцнення нашої держави.
Відповідальність, професіоналізм, відданість справі та стійкість державних службовців є важливою складовою спільної боротьби за незалежність і майбутнє України. Саме завдяки вашій щоденній праці держава продовжує працювати, а громадяни отримують необхідну підтримку та послуги.
Щиро дякую кожному з вас за сумлінну працю, витримку та вірність своєму покликанню. Окрема вдячність — тим державним службовцям, які сьогодні боронять Україну у лавах Сил оборони, а також тим, хто, виконуючи свої службові обов'язки, наближає нашу Перемогу.
Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, професійних успіхів та найголовніше — миру, Перемоги та процвітання нашої держави.