Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Розпочались депутатські слухання по Генплану міста

Опубліковано 27 серпня 2015 року о 11:42
фото

Саме зараз в Колонній залі Київської міської ради проходять депутатські слухання з теми "Про Генеральний план міста Києва".

Як повідомлялось раніше, порядок денний складається з шести питань: про правові підстави розробки Генерального плану та його принципові рішення, про збереження історико-культурної спадщини, ландшафту та історико-архітектурного середовища м. Києва, про основні напрямки розвитку транспорту та вуличної мережі, тощо.

Наразі присутні заслуховують інформацію про правові підстави розробки Генерального плану міста Києва та його принципові рішення, яку доповідає директор Департаменту містобудування та архітектури, головний архітектор міста Сергій Целовальник.

В залі присутні близько 100 осіб, але люди продовжують збиратися. Серед них - активісти, депутати, представники різних підприємств та інституцій і просто небайдужі кияни.

За інформацією: kmr.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux