Щоденно на посту, аби запобігти, врятувати, допомогти


На фронтоні будівлі Дніпровського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у місті Києві позначено промовисте словосполучення: «Запобігти, врятувати, допомогти». У цьому змістовному трикутнику – сутність важкої, небезпечної та напрочуд відповідальної щоденної місії, що її несуть борці з вогнем та іншим лихом, званими надзвичайними ситуаціями.
Завітавши з нагоди наближення професійного свята «надзвичайників» - Дня рятувальника до розташування відповідної районної служби, що по бульвару Перова 27, голова Дніпровської районної державної адміністрації Петро Онофрійчук саме на цьому й акцентував своє звернення до наших захисників від різноманітних загроз: «Ви виконуєте дуже важливу й благородну місію – рятувати. Тож нехай і вас оберігає доля від загроз, а людська вдячність надихає новими силами!»
Своєю чергою, начальник Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві полковник Ігор Шилохвост наголосив, що його підрозділ є найбільш завантаженим викликами з приводу настання різного роду надзвичайних ситуацій, що спонукає підопічних до постійної відмобілізованості та зрощення рівня підготовки, а це відображається найліпшими серед районних підрозділів ДСНС у столиці України оцінками їхніх професійних якостей, що є предметом нашої особливої гордості.
Цей факт відобразився і в привітальних зверненнях до дніпровських лихоборців із вуст депутата Київської міської ради Олени Овраменко, начальника районного управління поліції Олександра Деркача, отця Геннадія – від Української православної церкви Київського патріархату та інших, хто в цей передсвятковий день завітав до розташування Дніпровського РУ ГУ ДСНС.
Безліч оголошених і виданих перед особовим складом підрозділу персональних грамот, Подяк – серед яких і від Дніпровської райдержадміністрації, а також цінних і пам’ятних подарунків віддзеркалили високий рівень підготовки наших рятувальників і нашу спільну довіру до них.
Прикметно також, що багатьох із оголошуваних до поздоровлення не віднайшлося на місці урочистостей: здебільшого вони перебували у нарядах на чергуванні й лише зрідка – у відпустках. Тож наші рятувальники повсякчас на своєму робочому посту, щоби боронити наші життя, здоров’я, майно, виконуючи високу гуманістичну місію: «Запобігти, врятувати, допомогти». Нехай же прихильність долі та щира людська вдячність і вам допомагають!
Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю