Штаб із підготовки до опалювального сезону: не гаяти час, активніше контактувати з дніпровчанами


Поточним питанням підготовки до нового опалювального сезону було присвячено чергове засідання оперативного районного штабу з підготовки та координації роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2016/2017 років, у якому взяли участь виконуючий обов’язки першого заступника голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Сушінець, начальник управління житлово-комунального господарства й будівництва Надія Косар, представники структурних підрозділів адміністрації, теплопостачальних організацій, керуючих компаній із обслуговування жилого фонду, керівники ЖЕД району.
Присутні профільні керівники та фахівці детально відзвітували про те, що встигли зробити за тиждень, що минув з моменту проведення попереднього засідання оперативного штабу. В. о. першого заступника голови райдержадміністрації В. Сушінець нагадав керівникам ЖЕД, представникам бюджетних установ, керуючих компаній та теплопостачальних організацій що хід підготовки до початку опалювального сезону контролюється жорстко й повсякчас. Тому не слід займатись очікуванням та зволікати. Адже всі організаційні, проблемні та інші питання, які виникають під час підготовки господарства Дніпровського району до опалювального сезону 2016-2017 років, мають обговорюватися на таких засіданнях штабу й оперативно вирішуватися.
Керівники ЖЕДів доповіли про підготовку та отримання актів готовності (у відсотках) на житлові будинки. Вона досягає 40 – 50%. Що стосується бюджетних установ, то акти готовності на об’єкти соціальної сфери отримано: в управлінні освіти – 60%; управлінні охорони здоров’я – 98%; управлінні культури – 75%. Більшість часу засідання штабу було присвячено вирішенню проблемних питань, які виникли на цей час. Чи не найголовніше – своєчасне проведення підготовчих робіт із промивки теплосистем житлових будинків до початку опалювального сезону. Важливо, як підкреслювали на засіданні, аби участь у таких заходах брали представники теплопостачальних організацій. Адже саме вони згодом оцінюватимуть виконані роботи та прийматимуть будинки на обслуговування. Налагодити конструктивну співпрацю з представниками теплопостачальних організацій – таке завдання отримали присутні на засіданні фахівці ЖЕДів.
Було розглянуто й низку інших актуальних питань. Зокрема щодо відключень гарячої води. На сьогодні відновлення гарячого водопостачання триває в 100 житлових будинках району й щоденно кількість таких будинків зменшується.
Також у форматі засідання штабу з присутніми керівниками ЖЕДів поспілкувалась заступник начальника відділу роботи зі зверненнями громадян Альона Слободяник, яка нагадала їм правила роботи зі зверненнями, надала чимало практичних порад як діяти в конкретних випадках та закликала комунальників активніше налагоджувати комунікації з мешканця, адже саме від спілкування з ними залежить оцінка виконаних робіт. Якщо у зверненні було висловлено певне прохання, але з дописувачем ніхто не спілкувався та не пояснив як все відбуватиметься – цілком ймовірне виникнення ситуації, коли автор звернення може залишитися незадоволеним виконанням робот. Тобто, якщо вміємо працювати – маємо навчитися презентувати результати своєї роботи, спілкуватися з мешканцями будинків.
Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю.