Сьогодні відбулася робоча нарада щодо організації руху автотранспорту в Гідропарку


Сьогодні, 10 травня, в парку культури і відпочинку «Гідропарк» відбулася робоча нарада з питання організації дорожнього руху. До наради долучилися депутат Київської міської ради Олена Овраменко, очільник Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, представники Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації, відділів Дніпровської РДА: з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, торгівлі та споживчого ринку, Комунальних підприємств: «Київтранспарксервіс», по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, «Плесо», «Гідропарк», Управління патрульної поліції у м. Києві, Дніпровського управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві, Дніпровського районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у м. Києві та підприємці.
Ключовим питанням наради було організація руху автомобільного транспорту на території парку культури та відпочинку «Гідропарк».
Представники Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» повідомили, що планується облаштування зони паркування біля Венеціанського мосту.
Під час зустрічі обговорили питання необхідності розроблення схеми організації дорожнього руху та паркування на території Гідропарку. З метою підвищення безпеки відвідувачів паркової зони, піднімалося питання щодо розширення системи відеонагляду.
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики