Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Спільно шукати шляхи вирішення проблем

Опубліковано 24 травня 2016 року о 17:29
фото

Чергове засідання колегії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося під головуванням очільника органу місцевої влади Петра Онофрійчука. На розгляд членів колегії було винесено три питання.

Про стан пожежної та техногенної безпеки у Дніпровському районі доповідав начальник районної Державної служби з надзвичайних ситуацій Ігор Шилохвост. Він зазначив, що, попри мізерну зарплатню працівників його відомства, воно укомплектоване на 100 відсотків і щороку збирає чимало нагород і відзнак за зразкове виконання службових обов’язків.

Зокрема, на Дніпровську ДСНС припадає найбільша в місті Києві кількість виїздів на ліквідацію різного роду надзвичайних ситуацій – іще й через те, що сусідній Деснянський район і досі не має такої служби. При цьому наявні чималі недоліки в її матеріально-технічному забезпеченні.

Так, фінансування у 2016 році складає лише 238 тисяч гривень, що є критично незначним із огляду на наступне.

У наявності лише 135 вуличних гідрантів за потреби 500. Старі рукави до них потребують невідкладного лагодження. Як і пожежні крани. Маємо лише одну драбину висотою 50 метрів, що дорівнює висоті 16-поверхового будинку, тож вищі поверхи рятувати нема чим.

Натомість маємо чимало житлових і нежитлових будівель із дерев’яними горищами, перекриттями, застосовуваними легкозаймистими матеріалами без пожежозахисної обробки. Та й мешканці часто-густо самі захаращують запасні виходи та нежитловий простір будинків, псують протипожежні засоби, цуплять їхні елементи тощо, і це аж ніяк не убезпечує їх від можливих небезпек.

Зрештою, за 2015 рік у Дніпровському районі маємо 5 загиблих у пожежах. А кількість загиблих на воді ще більша -16, що треба мати на увазі у переддень відкриття в столиці купального сезону.

Зважаючи на акцентовані доповідачем проблемні ділянки, працівники державної адміністрації отримали адресні доручення щодо оптимізації стану справ та усунення наявних недоліків.

Із другого питання порядку денного колегії – Про стан погашення податкового боргу до місцевого бюджету та боргу по єдиному соціальному внеску – доповідала начальник Державної податкової інспекції Дніпровського району в місті Києві Наталія Кияшко.

Вона поінформувала, що впродовж перших чотирьох місяців поточного року до місцевого бюджету платниками податків нашого району спрямовано 365 млн. грн., що майже у два рази більше за показник аналогічного періоду минулого року. Втім, наявний борг у 67 млн. грн., а серед найбільших боржників фігурують комунальні підприємства й управлінські структури, що підпорядковані якраз Дніпровській РДА.

І щодо відрахувань по єдиному соціальному внеску існує борг у сумі 32 млн. грн., хоча він має сталу динаміку скорочення: на 14 млн. грн. порівняно із попереднім роком.

Зважаючи на викладене доповідачем, голова Дніпровської РДА Петро Онофрійчук запевнив керівника районної фіскальної служби у здатності віднайти рішення зазначених проблем, не порушуючи при цьому життєдіяльності боржників через блокування рахунків, користування майном і таке інше.

Про стан підготовки до літнього відпочинку дітей доповідав начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Василь Іллєнко.

Актуальність зазначеного питання випливає з того факту, що 70% дітей мають різного роду вади здоров’я, тож у канікулярний період потребують можливості якщо не лікування, то активного та здорового відпочинку.

Задля цього їм пропонуються наступні організаційні форми: санаторні заклади, виїзні, профільні, а також на базі міських шкіл табори, тимчасові майданчики для відпочинку на базі підліткових клубів за місцем проживання тощо.

Втім, тенденції, згідно наявних можливостей, тут негативні. Так, на літнє оздоровлення та відпочинок дітей із міського бюджету для нашого міста виділено загалом 33 млн. грн. (26 млн. грн. – у 2015 році). І, наприклад, путівками до позаміських таборів для юних дніпровчан це дозволить охопити лише 539 дітей із 11 тисяч, що відносяться до пільгових категорій (у 2013 році – близько 1500 дітей).

Кількість позаміських і міських таборів також зменшується. І в 2016 році у Дніпровському районі визначено 10 базових пришкільних табори, де зможуть змістовно відпочити 900 дітей. Так, лише 900.

Тож найбільшого значення набирає можливість самих батьків організувати корисне та цікаве дозвілля для своїх дітей, і за прогнозними оцінками цим буде охоплено понад 70% дітей Дніпровського району дошкільного та шкільного віку.

Шукати додаткові можливості цьому – таке завдання членам колегії поставив голова районної державної адміністрації Петро Онофрійчук.

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux