Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Терцентром Дніпровського району видано 144 продовольчі набори внутрішньо переміщеним особам

Опубліковано 09 січня 2023 року о 09:21
фото

Соціальні служби Дніпровського району постійно підтримують та допомагають мешканцям району, особливо в цей складний для країни час.

Зокрема, Територіальний центр соціального обслуговування допомагає тим, хто був вимушений покинути свої домівки через війну. Тільки впродовж минулого тижня 144 вимушені переселенці були забезпечені продуктами харчування, одягом, взуттям тощо. Також видано 680 літрів соняшникової олії.

Окрім того соцробітники Терцентру не припиняють опікуватися своїм підопічними, надаючи соціальні послуги на дому. За минулий тиждень 1130 підопічним Терцентру надано допомогу в закупівлі продуктів харчування та ліків, приготування їжі та прибиранні житла, оформлені документів тощо. Окрім того здійснювалося забезпечення гарячим харчуванням, зокрема, було роздано 65 обідів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux