Триває навчання працівників Дніпровської райдержадміністрації до національного спротиву та цивільного захисту
В Дніпровському районі триває цикл навчальних семінарів стосовно підготовки населення до виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, сьогодні відбулося заняття на тему: «Порядок дій населення при застосуванні противником вогневого, авіаційного та ракетного враження по цивільній інфраструктурі», яке провели фахівці Дніпровського районного управління ДСНС України в м. Києві.
Участь у навчальному семінарі взяли: очільник Дніпровського району Павло Бабій, в.о. начальника районного управління ДСНС Вадим Ткаченко, заступниця голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький, співробітники Дніпровської РДА, комунальних служб, установ, організацій району та представники громадських організацій.
Перш за все, Павло Бабій відзначив Подякою колектив аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у місті Києві за активну участь у підвищені знань з надання першої домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях та підготовку населення до національного супротиву.
«У той час, коли наші славні воїни на фронті героїчно захищають нашу країну, ми, в свою чергу, покажемо ворогу справжній національний супротив цивільного населення», - підкреслив Павло Миколайович.
На початку заняття фахівці районного ДСНС звернули увагу учасників семінару на послідовність дій у разі виникнення пожежі, розповіли як безпечно та надійно користуватися генераторами, нагадали алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників.
Впродовж теоретичного заняття рятувальники розповіли про мінну безпеку, види вибухонебезпечних предметів та основні правила поводження з ними. Використовуючи макети, учасникам навчання показали, як можуть виглядати вибухові снаряди та яку небезпеку для життя й здоров’я вони становлять.
Також спеціалісти районної служби ДСНС провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги населення у разі виникнення різних надзвичайних ситуаціях. Зокрема, при критичних кровотечах, переломах, відсутності дихання, потраплянні стороннього предмета в дихальні шляхи тощо.
«Такі заняття важливі, адже тренування загартовують від невмілих дій, паніки при виникненні справжньої надзвичайної ситуації та допоможуть врятувати життя дітей та дорослих в різних екстремальних ситуаціях» - підкреслив Павло Бабій.
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики