Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Творчо осмислювати концептуальні засади нової вітчизняної освіти

Опубліковано 26 серпня 2016 року о 16:34
фото

За давньою традицією, новому навчальному року передують районні конференції керівників освітянських заходів, де обговорюються магістральні тенденції у цій галузі. Реагуючи на започаткування Міністерством освіти і науки України нової концепції освіти, яку ще очікує обговорення та апробація, свою серпневу конференцію наші освітяни провели під тематичним кутом зору «Розвиток освіти Дніпровського району в умовах формування Концепції нової української школи».

На початку її роботи учасників конференції палко привітав голова Дніпровської районної державної адміністрації Петро Онофрійчук, зазначивши, що літо вже добігає кінця, тож був час відпочити та, мабуть, уже скучити за роботою.

Знано, - продовжив пан голова – що наша освітянська галузь має підстави пишатися своїми досягненнями і вихованцями, серед яких лише торік було 142 медалісти, тож можемо розраховувати, що вони гідно представлятимуть наш район у життєвих випробуваннях. А педагогам бажаю в новому навчальному році чергових звершень у зрощенні достойних громадян нашої країни.

Начальник районного управління освіти Наталія Іваніна продовжила думку попередника: «Нам справді є чим пишатися. Маємо ж найбільшу в столиці України мережу навчально-виховних закладів – 142, більш як 4 тисячі педагогів, серед яких 65% мають вищу педагогічну категорію. Та не лише це вигідно вирізняє нас із-поміж інших, а й беззупинне інноваційне наповнення змісту навчально-виховного процесу. Про те, що нас відзначають у кращий бік, свідчить щорічно зростаюче фінансування з міського бюджету на модернізацію та ремонти закладів освіти, із чим маємо ще вище здійняти рівень своєї роботи. Тож нехай оця дискусійно-пошукова конференція прислужиться гарним стартом до плідного нового навчального року».

Із захоплюючим виступом, що спонукає до роздумів із метою самовдосконалення: «Надихаючий потенціал лідера як ядро ефективності закладу освіти» - до наших директорів звернулася кандидат педагогічних наук Олена Тараріна.

А за тим учасники конференції були розподілені на 6 секційних груп за тематичними напрямками:

  1. «Важливість критичного мислення для суспільства та освіти» (спікер – директор НВК №167 Олена Кавун).
  2. «Особистісні якості керівника як іміджеві складова навчального закладу» (спікер – директор НВК №209 «Сузір’я» Олена Ліфінцева).
  3. «Новий формат початкової освіти» (спікер – директор середньої школи №258 Наталія Гаврильченко).
  4. «Нова українська школа: змінюємо підходи до організації навчання» (спікер – директор НВК №141 «ОРТ» Юрій Кіньков).
  5. «Корпоративна етика в закладах освіти» (спікер – завідувач ДНЗ №409 Наталія Лук’яненко).
  6. «Комунікація закладу освіти та батьків як шлях до партнерства» (спікер – директор середньої школи №148 Сергій Горбачов).

Напрацьовані колективні побажання та рекомендації, проголошені спікерами секцій, викликали зацікавлений інтерес і були в дусі творчого обговорення державної Концепції нової вітчизняної школи, яка має розкріпачити дітей і педагогів, розвантажити їх від надмірного кола програм і обов’язків, сполучити вчителів і батьків учнів у спільній меті – виховувати гармонійно розвинені особистості.

Побажаймо ж нашим педагогам успіхів у цій благородній справі!

Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux