У Дніпровському районі відбулися змагання «Рятувальник 2026»
Учора на базі СЮТ-ЦНТТМ відбулися районні безпекові змагання дружин юних рятувальників-пожежних «Рятувальник 2026».
Участь у заході взяли 28 команд закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва. Юні учасники продемонстрували ґрунтовні знання з безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та пожежної справи, а також витривалість, спритність і високий рівень командної взаємодії.
За результатами змагань переможцями стали:
- І місце — команда «Вогонь перемоги», Ліцей №30 «ЕКОНАД»;
- ІІ місце — команда «П’ятий караул», Гімназія №11;
- ІІІ місце — команда «Альфа Рятівники», Ліцей «Домінанта» та команда «Незламні», Гімназія №126.
Після проходження конкурсних етапів учасники мали змогу долучитися до майстеркласу з вибійки — давньої техніки декорування тканини текстильною фарбою, а також взяти участь у народних іграх світу.
Святкову атмосферу заходу доповнив виступ Народного художнього колективу — ансамблю танцю «Дніпряночка» ЦДЮТ Дніпровського району з яскравою хореографічною композицією «Дівчата гуцулята».
Захід сприяв формуванню у молоді культури безпеки, розвитку практичних навичок дій у надзвичайних ситуаціях та популяризації професії рятувальника.
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активність і прагнення до знань!