У РДА провели навчання з роботи в системі електронного документообігу ASKOD
Опубліковано 22 червня 2026 року о 15:40
фото
Спеціалісти КП "ГІОЦ" провели навчання для фахівців Дніпровської РДА щодо роботи в системі електронного документообігу ASKOD.
Мета навчання — підвищення кваліфікації працівників, удосконалення навичок роботи з електронними документами та забезпечення більш ефективної організації робочих процесів.
Впровадження сучасних цифрових інструментів дозволяє зробити управлінські процеси швидшими, прозорішими та зручнішими.