У столичному парку «Перемога» створять зону активних розваг: шукають інвестора


У парку «Перемога» облаштують зону активних розваг для дорослих та дітей. Задля цього планується залучити інвестора, який створить цей об’єкт, а також проведе благоустрій прилеглої території.
Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1553 від 04 вересня 2019 року.
– Перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій: Облаштування зони активних розваг для дорослих та дітей з благоустроєм території в парку «Перемога» , – йдеться у тексті Розпорядження.
Згідно з документом, комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має затвердити техніко-економічні показники та можливі передпроектні пропозиції згаданого об’єкту.
У свою чергу, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції та реставрації щодо об’єктів житлового та нежитлового призначення має провести відповідний інвестиційний конкурс.
Докладніше: vechirniy.kyiv.ua